Rehabilitační

oddělení

Ambulance

Do ambulancí je nutno se předem objednat u administrativní pracovnice osobně v přízemí budovy C (pavilon interních oborů) nebo na tel.: 381 607 101 v pracovní dny od 6:30 hod. do 15:00 hod.

Ambulance lékaři

Lékaři:
prim. MUDr. Sylvia Musilová
MUDr. Marie Polidarová
MUDr. Vladislava Míková
MUDr. Ludmila Stejskalová
MUDr. Eva Kolomazníková
MUDr. Iva Jaklová
MUDr. Veronika Petkovová
MUDr. Alena Zadáková
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů)

 

Ambulance fyzioterapeuti

Fyzioterapeut: Zuzana Bendlová
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 8

Fyzioterapeut: Bc. Lenka Bílková
Umístění: 4. patro budova C (pavilon interních oborů)

Fyzioterapeut: Soňa Hofbauerová, DiS.
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 7

Fyzioterapeut: Bc. Lucie Hrbková
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 4

Fyzioterapeut: Bc. Jiří Hybner
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 6

Fyzioterapeut: Ilona Klášterková
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 5

Fyzioterapeut: Dagmar Kubíková
Umístění: 4. patro budova C (pavilon interních oborů)

Fyzioterapeut: Roman Kuželka, DiS.
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 6

Fyzioterapeut: Bc. Eva Ledvinová
Umístění: 4. patro budova C (pavilon interních oborů)

Fyzioterapeut: Jitka Máchová
Umístění: 4. patro budova C (pavilon interních oborů)

Fyzioterapeut: Soňa Michálková
Umístění: 1. patro ambulantní část budova C (pavilon interních oborů)

Fyzioterapeut: Bc. et Bc. Marie Navrátilová
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 5

Fyzioterapeut: Bc. Jitka Petráňová
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 4

Fyzioterapeut: Jana Podušková
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 6

Fyzioterapeut: Helena Ptáková
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 7

Fyzioterapeut: Martina Slabová
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 5

Fyzioterapeut: Hedvika Soukupová, DiS.
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 5

Fyzioterapeut: Bc. Eva Šišková
Umístění: 4. patro budova C (pavilon interních oborů)

Fyzioterapeut: Lenka Veselá
Umístění: přízemí budova C (pavilon interních oborů), číslo dveří 4

Fyzioterapeut: Radka Veselá
Umístění: 6.patro neurologické oddělení budova C (pavilon interních oborů)

Ambulance ergoterapeuti, ergodiagnostika

Ergoterapeut: Bc. Zita Polišenská
Umístění: 1. patro ambulantní část budova C (pavilon interních oborů)

Ergoterapeut: Soňa Michálková
Umístění: 1. patro ambulantní část budova C (pavilon interních oborů)

Koordinátor ergodiagnostiky: Mgr. Alexandra Kučerová (andragog)
Umístění: 1. patro ambulantní část budova C (pavilon interních oborů)

Robotická, přístrojová, laserová terapie

Umístění: 1. patro ambulantní část budova C (pavilon interních oborů)

Elektroléčba, vodoléčba, parafín

Sestra: Dagmar Pokorná, Jana Švecová, Ladislava Janoušková
Umístění: 1. patro ambulantní část budova C (pavilon interních oborů)

 

ambulance 381 607 101 lůžková část 381 607 113

rehabilitace@nemta.cz

Zobrazit na mapě