Gastroenterologické

oddělení

O nás

Metabolická jednotka intenzivní péče

tel: 381606043

  • M-JIP se nachází ve 4. patře pavilonu interních oborů.
  • Slouží k intenzivní péči o nejtěžší případy interně nemocných pacientů. Zároveň jsou zde hospitalizováni pacienti neurologického, infekčního a plicního oddělení vyžadující intenzivní péči. Je zde 6 monitorovaných lůžek, z toho jedno izolační. Lůžka jsou moderní, polohovatelná. Každé je vybaveno monitorovacím systémem životních funkcí a přívodem kyslíku. K dispozici jsou odsávačky, defibrilátory, antidekubitory, ventilátory, infuzní pumpy, dávkovače. Je zde vybavení k provádění urgentní horní i dolní endoskopie.

Stanice standardní lůžkové péče:

tel: 381606023

  • Standardní lůžkové oddělení Gastro A je umístěno ve 3. patře pavilonu interních oborů.
  • Jsou zde hospitalizováni pacienti především s onemocněními zažívacího traktu a jater, metabolismu, krvetvorby, ledvin a dalšími interními chorobami.
  • Stanice má 32 lůžek, jsou zde vždy 4 dvoulůžkové a 8 třílůžkových pokojů. Každá dvojice třílůžkových pokojů má společné příslušenství (WC, sprcha, 2 umyvadla). Všechna lůžka jsou vybavena přívodem kyslíku. Každý pokoj je vybaven televizním přijímačem. K dispozici jsou antidekubitory a rehabilitační pomůcky. Všichni pacienti mají k dispozici signalizaci pro personál.

381 606 001

interna@nemta.cz

Zobrazit na mapě