Objednání k PCR a Antigennímu testu

Objednání k PCR a Antigennímu testu

 

Objednání na Antigenní test

Objednání na PCR test

 

Stažení certifikátu o testování

 

Kontakty a provozní doba

Informace k PCR testu SARS-CoV-2:

Vážení klienti, 

Od 1.6.2021 dochází ke změnám týkajících se elektronických certifikátů souvisejících s onemocněním COVID19. Změna se týká zpřístupnění všech druhů certifikátů zajišťujících prokázání „bezinfekčnosti“ pacienta. K dosavadním certifikátům o očkování, budou nově k dispozici certifikáty o provedeném testu a také certifikáty o prodělaném onemocnění. Od 1.6. budou mít certifikáty nový „evropský“ vzhled a jejich ověřování bude možné také v zemích EU (tato funkce bude dostupná od 1.7.2021). V návaznosti na tuto změnu již nebude Nemocnice Tábor, a.s.  zasílat certifikáty elektronicky. Zobrazení nebo stažení certifikátu může učinit klient sám, přes níže uvedený odkaz „Stažení certifikátu o testování„. V případně, že klient nemá možnost stažení/vytištění  certifikátu, lze požádat administrativní pracovnici odběrového stanu o vytištění. 

Výsledky

  • Lhůta na vydání výsledku je 48 hodin od odběru vzorku. Kratší dobu nelze garantovat.

Informace k rezervačnímu systému:

  • do systému Reservatic.com je možné si vytvořit registraci
  • všechny provedené rezervace se pak zobrazují pod registrovaným profilem
  • Z organizačních důvodů je možné objednat se k PCR testu nejpozději 1 den před návštěvou odběrového stanu. Pokud jste nenašli v rezervačním systému vyhovující termín, kontaktujte operátorku objednacího centra a domluvte si individuálním termín.
  • Z organizačních důvodů je možné objednat se k AG testu nejpozději 1 den před návštěvou odběrového stanu. Pokud jste nenašli v rezervačním systému vyhovující termín, kontaktujte operátorku objednacího centra a domluvte si individuálním termín.
  • rezervaci je možné vytvořit i bez registrace, kde je nutné zadat správně kontaktní údaj (email), na který přijde potvrzení o rezervaci
  • ověření rezervace je možné pouze na základě potvrzujícího mailu, nebo v případě že email nepřišel, telefonicky na odběrové místo
  • z kapacitních důvodů nejsme schopni rutinně provádět potvrzení rezervace telefonicky
  • Nemocnice Tábor, a.s. není provozovatelem rezervačního systému a není schopna garantovat jeho dostupnost a správné chování
  • případné technické nefunkčnosti musí řešit klient s technickou podporou portálu Reservatic.com

 

Kontakty

Informace k telefonickému objednání:

K vyšetření se objednávejte přes rezervační systém, nebo telefonicky na telefonních číslech uvedených níže

telefon 1 775 863 113
email

* Pokud je linka obsazená, dispečer mluví s pacientem, který se dovolal před Vámi, zkoušejte spojení opakovaně. Prosíme o pochopení a trpělivost.

PROVOZ CENTRA PRO TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ  

Pondělí-pátek 7:00 – 15:30
Sobota, neděle 7:00 – 11:00

* Telefonické objednání je možné pouze v provozní době objednacího centra viz. uvedené časy

Zájemci o vyšetření, kteří přijdou do odběrového místa bez objednání, si musí na vyšetření počkat a budou vyšetřeni v nejbližší volný čas, ovšem s ohledem na maximální stanovenou denní kapacitu!

PROVOZ  PCR ODBĚROVÉHO CENTRA před nemocnicí 

Pondělí-Pátek 7:00 – 15:30
Sobota-Neděle 7:00 – 11:00

PROVOZ  ANTIGENNÍHO ODBĚROVÉHO CENTRA před nemocnicí 

Pondělí-Pátek 7:00 – 15:30
Sobota-Neděle 7:00 – 11:00

 

recepce 381 608 111