Objednání k PCR a Antigennímu testu

Objednání na Antigenní test

Objednání na PCR test

Informace k rezervačnímu systému:

• do systému Reservatic.com je možné si vytvořit registraci
  • všechny provedené rezervace se pak zobrazují pod registrovaným profilem
  • Z organizačních důvodů je možné objednat se k PCR testu nejpozději 1 den před návštěvou odběrového stanu. Pokud jste nenašli v rezervačním systému vyhovující termín, kontaktujte operátorku objednacího centra a domluvte si individuálním termín.
  • Z organizačních důvodů je možné objednat se k AG testu nejpozději 1 den před návštěvou odběrového stanu. Pokud jste nenašli v rezervačním systému vyhovující termín, kontaktujte operátorku objednacího centra a domluvte si individuálním termín.
  • rezervaci je možné vytvořit i bez registrace, kde je nutné zadat správně kontaktní údaj (email), na který přijde potvrzení o rezervaci
  • ověření rezervace je možné pouze na základě potvrzujícího mailu, nebo v případě že email nepřišel, telefonicky na odběrové místo
  • z kapacitních důvodů nejsme schopni rutinně provádět potvrzení rezervace telefonicky
  • Nemocnice Tábor, a.s. není provozovatelem rezervačního systému a není schopna garantovat jeho dostupnost a správné chování
  • případné technické nefunkčnosti musí řešit koncový uživatel s technickou podporou portálu Reservatic.com

Informace k telefonickému objednání:

K vyšetření se objednávejte přes rezervační systém, nebo telefonicky na telefonních číslech uvedených níže

telefon 1 775 863 113
telefon 2 602 758 690

* Pokud je linka obsazená, dispečer mluví s pacientem, který se dovolal před Vámi, zkoušejte spojení opakovaně. Prosíme o pochopení a trpělivost.

PROVOZ CENTRA PRO TELEFONICKÉ OBJEDNÁNÍ

Pondělí-pátek 7:00 – 15:30
Sobota, neděle 8:00 – 12:00

* Telefonické objednání je možné pouze v provozní době objednacího centra viz. uvedené časy

Zájemci o vyšetření, kteří přijdou do odběrového místa bez objednání, si musí na vyšetření počkat a budou vyšetřeni v nejbližší volný čas, ovšem s ohledem na maximální stanovenou denní kapacitu!

PROVOZ  PCR ODBĚROVÉHO CENTRA před nemocnicí

Pondělí-pátek 7:00 – 14:30