Světový den ledvin v Nemocnici Tábor a.s.

Světový den ledvin v Nemocnici Tábor a.s.

WKD_Logo_2016_400px-224x175Nefrologické oddělení Nemocnice Tábor a.s. se aktivně zapojí do akce Světového dne ledvin, jehož letošním sloganem je „Prevence nebolí, jednejte včas!“ Ve čtvrtek 10.3.2016  od 8:00 do 13:00 bude pro zájemce vyhrazena nefrologická ambulance v přízemí pavilonu interních oborů. A co Vás čeká? Klikněte na více.

Návštěvníci vyplní krátký vstupní dotazník a následně jim bude bezplatně provedeno základní vyšetření moče a krve zaměřené na vyhledávání ledvinných onemocnění. Zároveň všem bude změřen krevní tlak. Pokud z uvedeného základního screeningového vyšetření vyplyne podezření na onemocnění ledvin, budou mít zájemci možnost osobní konzultace s lékařem.
K dispozici budou také propagační materiály o ledvinách, jejich nemocech a rizikových faktorech.
V dopoledních hodinách se navíc můžete zúčastnit přednášky o ledvinných onemocněních a jejich příznacích.
Těšíme se na Vás a nezapomeňte „Prevence nebolí, jednejte včas!“