Stipendijní program pro mediky

Stipendijní program pro mediky

Naše nemocnice nabízí studentům možnost nejen dobrovolné praxe, kdy mohou strávit 2-3 dny na oddělení podle vlastního výběru, ale také stipendijní program, který jim zajistí cenné zkušenosti a finanční podporu při studiu.

Stipendijní program umožňuje studentům absolvovat odborné stáže na akreditovaných pracovištích a možnost spolupráce s uznávanými zdravotníky. Není nic lepšího, než získat zkušenosti praxí a připravit se tak na své budoucí zaměstnání.

Proč vstoupit do stipendijního programu?

• podpora studentů v posledním roce studia
  • zajímavá práce ve velkém zdravotnickém zařízení
  • odborná příprava na budoucí zaměstnání
  • garance uplatnění po ukončení studia
  • vzdělávání a odborný růst dle oboru a zájmu studenta
  • stáže na akreditovaných pracovištích
  • možnost spolupráce s uznávanými zdravotníky

Výše stipendia při studiu a závazku nastoupit po ukončení studia do naší nemocnice

• 5 000 Kč/měsíčně při studiu v 5. ročníku
  • 10 000 Kč/měsíčně při studiu v 6. ročníku

Studenti a stážisté mohou využít ubytovnu a případně i stravování v naší jídelně. Obojí přímo v areálu nemocnice.

Pokud máte zájem o více informací nebo byste se chtěli do stipendijního programu naší nemocnice zapojit, pište na mail: lucie.belska@nemta.cz

Informace najdete i na našich webových stránkách: