PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA TÁBORA V RUKÁCH REVMA LIGY TÁBOR

PUTOVNÍ POHÁR STAROSTY MĚSTA TÁBORA V RUKÁCH REVMA LIGY TÁBOR

V úterý 19. září se na atletické stadionu Míru konaly již čtvrté Sportovní hry seniorů o „Putovní pohár starosty města Tábora“. Soutěžilo se v 6-ti disciplínách, celkem se zúčastnilo 92 sportovců v kategoriích ženy, muži do 70-ti let a ženy, muži nad 70 let. Současně také probíhala soutěž družstev. Putovní pohár přivezli na stadion členové naší REVMA LIGA a ….. opět si ho odvezli zpět. Gratulujeme!

A jak klání dopadlo? První místo obsadilo družstvo Revma liga Tábor A, na místě druhém se umístil Klub vojenských důchodců Tábor a bronz si odvezlo družstvo Revma Liga Tábor C.
Revma liga je sdružení pro pacienty s revmatickým onemocněním. Organizuje rehabilitační cvičení, odborné i kulturní akce, zajišťujeme nemocným lékařské poradenství, aktivně spolupracuje s revmatologickou ambulancí naší nemocnice.