„Maminko, dýchám“

„Maminko, dýchám“

Třináct monitorů dechu v celkové hodnotě 26.000 Kč předala Nadace Křižovatka novorozeneckému oddělení naší nemocnice. Přístroje byly zakoupeny z finančního daru, který poskytly společnosti PH METAL, ALUPOL, SZECH PACK a MA-DONA.
Za 25 let své existence se nadaci podařilo díky štědrosti sponzorů a dárců vybavit novorozenecká a dětská oddělení českých nemocnice více než 8.500 monitory dechu.
Cílem a smyslem projektu „Maminko, dýchám“ je vybavit monitorem dechu každou postýlku pro miminko na porodnicích, novorozeneckých a JIP odděleních nemocnic v ČR. Také dále umožnit rodičům vypůjčení monitoru dechu na nezbytně nutné období, když odcházejí z porodnice se svým děťátkem domů.
Děkujeme Nadaci Křižovatka za zprostředkování a všem dárcům za finanční podporu.

Tisková zpráva ZDE