Byli jsme u toho aneb sportovní klání s námi

Byli jsme u toho aneb sportovní klání s námi

Již po šestnácté se sešly na volejbalovém hřišti u SZŠ Tábor týmy Města Tábor, Střední zdravotnické školy a Nemocnice Tábor, a.s. k VOLEJBALOVÉMU TURNAJI. I když v tomto turnaji nejde o výhru, ale především o „příjemně strávený den v dobré společnosti“, rádi konstatujeme, že tým Nemocnice Tábor letos obsadil první místo. Gratulujeme!!!

O putovní pohár starosty města Tábor soutěžili 24. září na Stadionu Míru senioři. Starší 60-ti let změřili své síly v osmi různých disciplínách. Cílem je propagace sportovních aktivit vhodných pro starší generaci. Tak jako v loňském roce si mohli účastníci nechat změřit krevní tlak a hodnotu glykemie u našeho „stanoviště“. Děkujeme sestřičce paní Martině Janouchové a děvčatům ze SZŠ Tábor.