AROMATERAPIE U PORODU

Novinky

AROMATERAPIE U PORODU

Narození miminka bývá nejsilnějším životním zážitkem pro každou ženu, proto se snažíme nastávajícím maminkám vyjít vstříc v jejich potřebách a přichystat jim tak pro porod co možná nejintimnější a nejpříjemnější prostředí.
 
V naší porodnici nabízíme celou řadu různých pomůcek jako např. porodnické stoličky, různé druhy gymnastických míčů, pohodlnou matraci, polohovací polštáře, porodní závěsný systém, vanu a využíváme i oblíbenou a často vyhledávanou metodu, kterou je právě aromaterapie.

Esenciální oleje, které nádherně voní, dokáží u porodu pomoci naladit mysl a ulevit od bolesti i napětí. Disponujeme velkým výběrem vůní, které jsou ideální v jednotlivých fázích porodu. OIeje využíváme nejen pro masáže, ale také pro aplikaci do aromadifuzérů, které porodní box krásně provoní a dokáží navodit klidnou a relaxační atmosféru.
 
Jelikož každá žena je jiná, snažíme se o pečlivý a individuální přístup i v případě výběru té správné vonné směsi.
 
Aromaterapie pomáhá zmírnit bolestivost kontrakcí, uvolnit svalstvo, podpořit děložní stahy, zmírnit stres a úzkost, navodit pocit energie a podpořit důvěru v sebe samu. Celé tělo se zklidní, prohloubí se dýchání a vonné esence poskytnou žádoucí pocit uvolnění.
 
Záleží nám na tom, aby se u nás maminky cítily opečovávané a dostalo se jim co největší podpory a pochopení. Proto se náš porodní tým neustále vzdělává, sleduje nejnovější trendy a je připraven pomoci maminkám prožít tento nezapomenutelný zážitek v těch nejlepších podmínkách.
 

recepce 381 608 111

nemta@nemta.cz