ARO OTEVŘELO PROSTORY PO REKONSTRUKCI

ARO OTEVŘELO PROSTORY PO REKONSTRUKCI

Radi bychom Vás informovali, že dne 23.6.2023 bylo otevřeno Anesteziologicko – resuscitační oddělení Nemocnice Tábor. Oddělení během 3.5 měsíců prošlo kompletní rekonstrukcí s cílem zlepšit podmínky pro naše zaměstnance a pacienty.
Během rekonstrukce došlo ke kompletní výměně vzduchotechniky, elektrických rozvodů, výměně světelných zdrojů, podlahových krytin, dveří. Hlavní přínos rekonstrukce je v rozšíření lůžkové kapacity na šest resuscitačních lůžek. Všechna lůžka jsou uspořádána do boxů, z toho čtyři lůžka samostatně. Došlo k oddělení infekční a neinfekční části ARO, každá z nich má kapacitu tří lůžek.
Vrcholem rekonstrukce bude kompletní výměna zdravotnické techniky / nejmodernější monitorace vitálních funkcí, plicní ventilátory, resuscitační lůžka/ z projektu REACT-EU.

více v naší galerii ZDE