Ambulance hojení ran

imagesZH6V159YVážení pacienti, v naší nemocnici byla otevřena nová ambulance hojení ran.
Ambulance se nachází v přízemí pavilonu chirurgických oborů v západním křídle, budova B
Ambulance probíhá denně, kromě středy od 7:00 hod. do 15:30 hod. (středa konzultační den) Objednávat se můžete telefonicky na čísle 381 605 165 nebo 775 897 470, popř. e-mailem hojeniran@nemta.cz.

Ambulance se zaměřuje mimo jiné na léčení např. bércových vředů, pooperačních ran, chronických nehojících se ran, traumatických a netraumatických kožních defektů a popálenin.Na ambulanci jsou používány moderní metody vlhkého hojení ran za pomoci terapeutického krytí.IMG_0674
V léčbě nemocných jsou využívány nejmodernější materiály a postupy, které zrychlují léčbu a zvyšují komfort nemocných.

Úzce spolupracuje s ambulancí pro léčbu bolesti a cévní ambulancí.

– objednání tel.: 381 605 165, 775 897 470,  hojeniran@nemta.cz

Pondělí, úterý, čtvrtek, pátek 07:00 – 15:30 hod.
 Středa konzultační den -možno zažádat o konzultaci pracovníka ambulance
přímo na oddělení

Lékaři prim. MUDr. Zdeněk Valášek chirurg