24.3. Prezentace firmy APOTEX

Promoakce lékarna

24.3. Prezentace firmy APOTEX

logoDovolte nám, pozvat Vás ve čtvrtek 24.3.2016 do ústavní lékárny na prezentaci firmy APOTEX. Představeny Vám budou doplňky stravy COLAFIT a zdravotnické prostředky HemaGel a HemaGel Procto. Ke každému nákupu dostane zákazník malý dárek. Těšíme se na Vás!

hemagel

 

 

HemaGel je unikátní hydrofilní gel se schopností vychytávání volných kyslíkových radikálů. Zajišťuje v ráně vhodné pH a vlhkost pro hojení a zároveň působí jako bariéra proti další infekci. Je vhodný pro ošetření akutních i chronických ran. Jako jediný je založen na vědeckém patentu Ústavu makromolekulární chemie Akademie věd České republiky.

HemaGel PROCTO nabízí unikátní řešení k urychlení hojení akutních i chronických ran a kožních defektů konečníku. Čípky HemaGel PROCTO se používají jako podpůrná léčba při hemoroidech a dalších onemocněních konečníku jako jsou bolestivé trhliny kůže (anální fissury) a praskliny kůže a sliznice konečníku (ragády konečníku).

COLAFIT je čistý lyofilizovaný atelokolagen. Pohodlná forma měkké kostičky, která se nemusí zapíjet. Stačí jedna kostka denně.

 

recepce 381 608 111

nemta@nemta.cz