Poděkování dlouholetým pracovníkům Nemocnice Tábor – MUDr. Antoníčkovi a PharmDr. Chalupské

Vážení spoluobčané,
v měsíci září tohoto roku završili svojí aktivní kariéru dva významní a dlouholetí pracovníci naší nemocnice.
MUDr. Jaroslav Antoníček, který nastoupil do táborské nemocnice před 40ti lety a kde se po stupně vypracoval až na post primáře chirurgického oddělení (v existenci novodobé historie nemocnice byl 7. primářem). Za svou praxi lékaře provedl tisíce operačních výkonů a ošetřil desítky tisíc pacientů v rámci hospitalizace i v ambulanci. Vedení nemocnice si váží jeho přínosu pro nemocnici i pacienty a přejeme mu pevné zdraví do dalších let.
PharmDr. Jaroslava Chalupská svojí kariéru spojila s táborskou nemocnicí před 33 lety. Vedoucí ústavní lékárny se stala v pořadí čtvrtou. Vážíme si, jakou významnou měrou přispěla k rozšíření činnosti lékáren i jejich dobrého jména. Přejeme hodně klidu a času užít si zdraví při zaslouženém odpočinku.
Za vedení nemocnice Ivo Houška a Jana Chocholová